Якісний підхід до ремонту двигунів Сummins та продаж запчастин

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Компанія Сummins є найкращою у сфері проектування, виробництва, реалізації запчастин для ремонту двигуна. Завдяки передовим американським технологіям Двигуни Сummins швидко завоювали прихильність не тільки у рідній країні, а й у всьому світі. Сummins забезпечують надійну стабільну роботу різної техніки: від легкових автомобілів і вантажних автомобілів аж до промислових установок величезної потужності.

“Західна сервісна група” єдина компанія, яка пропонує Вам ремонт, продаж оригінальних запчастин Сummins по всій Західній Україні: у м. Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чернівці, Івано – Франківськ.
Основний модельний ряд виробника включає в себе великий вибір різної потужності:

– Сummins ISF2,8; ISM11; ISX15;B5,9;
– Сummins 6TA-B590;
– Сummins QSB6,7; QSC8,3; QSL9; QSM11;
– Сummins C8,3;
– Сummins 6TA-C830;
– Сummins M11;
– Сummins N14; NTA855;
– Сummins K19; KTA19;KTTA19
За довгу історію існування виробника Сummins здобув високу популярність, дуже широкий спектр використання у різних промислових, будівельних галузях.

Оскільки Сummins являється одним із лідерів виробництва, існує дуже багато підробок, а не добросовісні компанії намагаються цим скористуватись, здешевити собівартість ремонту оригінального Сummins.

Якщо вам необхідні для ремонту запчастини, наш відділ продажу залюбки підбере їх саме під Ваш двигун.

У випадку коли Ваш двигун Сummins потребує ремонту звертайтеся до нас. Ми працюємо з Нашими клієнтами у всіх областях Західної України: Волинь, м. Івано – Франківськ, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чернівці. Двигуни Сummins знайшли застосування на багатьох моделях: ГАЗЕЛЬ, КАМАЗів, ПАЗів, ЛІАЗів, БелАЗів, автогрейдерів, катків та ін.

Якщо двигун Сummins вийшов з ладу у період гарантії, то можете не хвилюватися за свій гаманець. Ми швидко і якісно здійснемо ремонт Вашого двигуна Сummins по гарантії із використанням тільки оригінальних запчастини.

Одним з пріоритетних напрямків компанії являється глобальна технічна підтримка, сервісне обслуговування своїх клієнтів по всьому світу. Оскільки ми є офіційним представником Сummins, можете не сумніватися у якості наших послуг.

Завдяки високій компетенції наших спеціалістів, запчастини Каменс(Сummins)будуть ідеально підібрані саме для Вашого двигуна, чітко враховуючи Ваші потреби та симптоми несправностей. У нас є все: фільтри, клапани, форсунки, ремені, прокладки.

Ми забезпечимо двигун Сummins якісними, надійними запчастинами для ремонт на Волинь, м. Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чернівці, завдяки чому Ваш двигун прослужать Вам не один десяток років.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Сервісне обслуговування

Контакти

Запчастини

067 360 70 99

Сервіс

097 976 94 43

Сервіс

067 792 25 08

e-mail: zsgroup2012@gmail.com